Kuda idu The Walking Dead?

Iako se nakon 12 godina prikazivanja i 177 epizoda završila serija “The Walking Dead”, AMC je tokom zimske press-turneje televizijskih kritičara najavio da će biti tri nova spinoffa istoimene serije.

scena iz serije

Prvi će biti “The Walking Dead: Dead City”, u kojoj će Loren Koen i Džefri Din Morgan igrati glavne uloge. Ovaj spinoff planiran je da izađe u junu.

AMC je najavio i da će dugoočekivani spinoff, “The Walking Dead: Daryl Dixon”, izaći kasnije ove godine. U njemu će Norman Ridus biti glavni glumac i oko njega će se sve vrteti. Neimenovani TWD spinoff, u kojem glume Andru Linkon i Danaj Gurira, planiran je za 2024. godinu.

Otkriveno je i da će se “Fear the Walking Dead”, jedina serija iz ove franšize koja se trenutno emituje, približiti kraju u osmoj sezoni.

Podsećamo, poslednja epizoda popularne postapokaliptične horor serije emitovana je 20. novembra, a finale je bilo fokusirano na preostale preživele, predvođene Derilom Diksonom (Norman Ridus) i Karol Peletje (Melisa Mekbrajd).

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s